Elegantiški Medienos Kvepalai su Citrusine Nata Moterims FM 843

 

Yves Saint Laurent Libre analogas FM 843 kvepalai internetu

PURE Royal 843 kvepalai moterims. Kvapas yra lengvas ir gaivus, bet taip pat šiltas, stiprus ir ilgai išliekantis. Tai levandų ir vanilės mišinys su malonia medienos ir jazmino užuomina. Jei jums patinka medienos aromato kvepalai, tai puikus pasirinkimas. Jį galima dėvėti bet kuriuo sezonu, bet kuriuo paros metu.
Kas įkvėpė sukurti šiuos elegantiškus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į Libre kvepalų kvapą. Medienos kvepalai moterims su citrusine nata.

PURE Royal FM 843 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, citrina, levanda.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, kriaušė, apelsinmedžio žiedai.
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, medžio natos, gintaras, muskusas.

Kvapas: medienos su gėlių nata.
Charakteris: šviesus, elegantiškas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170843
Kaina: 44.33 €        Pirkti 

FM Kvepalų testeriai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390843
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Šie kvepalai nuostabiai kvepia21:07

    Šis kvapas yra gražus, moteriškas ir elegantiškas. Apelsinų žiedų ir vanilės mišinys yra puikus derinys. Jis išsilaiko visą dieną ir tinka bet kokiai progai. Buvau visiškai sužavėta sudėtingo kvapo ir įsimylėjau.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas14:26

    Aromatas pradžioje labai ryškus, aiškiai jaučiu apelsino kvapą, o pagrindas jau ramesnis ir apgaubiantis, bazėje gerai jaučiu vanilę. Vieni iš nedaugelio kvepalų, kuriuos užuodžiu ant savęs, tarsi būčiau debesyje. Ir, žinoma, nuotaika, kurią suteikia aromatas: su šiuo aromatu aš jaučiuosi linksma, pasitikinti savimi ir stipri. Tai tik patvirtinimas, kad kvapas buvo sėkmingas. Dabar ateina šių kvepalų metas: šaltas ir blogas oras.

    AtsakytiPanaikinti