Gėlėmis ir Vaisiais Kvepiantys Kvepalai Moterims FM 716

 

Hugo Boss Alive analogas FM 716 kvepalai moterims

Saldūs, gėlų kvepalai moterims. Tai ne tik viliojantys ir seksualūs, bet taip pat maištingi ir saldūs kvepalai. Kvapas tinka pavasariui ar rudeniui. Bendras įspūdis – saldus ir šiek tiek vaisinis kvapas su šiltu ir medienos atspalviu, suteikiančiu gylio ir sudėtingumo.
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į HB Alive kvepalų aromatą. Tai gėlių kvapo FM kvepalai moterims su vaisių nata.

PURE FM 716 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, citrina, gervuogė, juodieji serbentai.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, magnolija, vandens natos.
Gilumos (Bazinė) gaida: muskusas, kedras, santalas.

Kvapas: gėlių kvepalai su vaisių nata.
Charakteris: saldus, mielas, nerūpestingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100716
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390716
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Medeina11:20

    Kvepalai yra šilti, saldūs ir sumedėję. Tai puikus pavasario ir vasaros kvapas, atsižvelgiant į sunkumą ir gražų kvapą, kuris yra modernus ir drąsus, saldus ir medienos. Kvapas yra labai moteriškas ir leidžia jaustis gerai, kai juo kvepi. Džiaugiuosi, kad šį kvapą turiu savo kolekcijoje. Kvepalai yra gana patvarūs ir dažniausiai išlieka visą dieną. Puiki kaina, rekomenduoju.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas21:30

    Man tai yra subtilus kvapas ir jis puikiai tinka naudoti kasdien ir biure. Sakyčiau, tai puikus kvapas pavasariui ir vasarai, nes kvepia gėlėmis ir vaisiais, tačiau labai subtilus ir ne per saldus. Puikiai dera su švelniomis, trapiomis ir ryškiomis moteriškomis būtybėmis. Tai mano naujas mėgstamas aromatas, kurį labai rekomenduoju kitoms moterims.

    AtsakytiPanaikinti