Gundantys Gėlių Vaisių Aromato Kvepalai Moterims FM 486

Lancome La Vie Est Belle En Rose analogas FM 486 kvepalai pigiau
PURE 486 gėlų kvepalai. Labai malonus ir gundantis aromatas. Jis yra elegantiškas, romantiškas ir moteriškas, be to, kvapas ilgai išlieka ant odos. Kvepalai idealiai tinka tiems, kurie mėgaujasi gėlių kvapais su vaisių dvelksmu. Tai gaivus ir saldus kvapas vienu metu, tinka pavasariui ir jo saulėtoms dienoms.
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžiai gaivius Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs į La Vie Est Belle En Rose, kvepalų aromatą. Tai gėlių kvapo FM kvepalai moterims su vaisių nata.

PURE FM 486 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: rožiniai pipirai, avietė, bergamotė.
Širdies (Vidurinė) gaida: bijūnas, rožė, pakalnutė, vilkdalgis.
Gilumos (Bazinė) gaida: santalas, pačiulis, kedras, muskusas.

Kvapas: gėlių kvepalai su vaisių nata.
Charakteris: saldus, mergaitiškas, gundantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100486
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390486
Kaina: 00.41 €        Pirkti

1 komentaras:

  1. vidutiniškai saldus14:30

    Kvapas labai harmoningas, neįkyrus, to ir reikia - vidutiniškai saldus, švelnus. Iš pradžių jaučiu šviežius citrusinius vaisius, paskui saldžias, sultingas uogas, bet bazėje atsiranda rožė, kurią užuodžiu ilgai ir ryškiai. Rožė čia nenuskinta nuo krūmo, veikiau kaip eterinis aliejus. Šie FM kvepalai tiks tiek dieną į darbą, tiek vakare į pasimatymą. Labai gražus šaltu oru, per šalną, ant kailio ir vilnonio palto labai brangiai kvepia. Saikingai saldžių gėlių-vaisių mėgėjams galiu drąsiai patarti, na, labai moteriškas kvapas.

    AtsakytiPanaikinti