Maisto Papildas Vitaminai Vyrams

Geriausi vitaminai vyrams testosteronas papildai
Unikalus maisto papildas ir vitaminai vyrams. Novatoriškas kruopščiai atrinktų komponentų derinys suteikia galimybę kompleksiškai pasirūpinti sveikata bei lytine potencija. Tobulas derinys suteikia kūnui aukščiausios kokybės vitaminų ir mineralų, kurie yra privalomi tinkamam organizmo funkcionavimui. Gulsčiosios ragužės ekstraktas reguliuoja testosterono lygį kraujyje ir teigiamai
veikia potenciją. VITAMINS FOR HIM padeda pagerinti fizinę, psichinę būklę bei seksualinę funkciją.

Tobulai subalansuotas vitaminų, mineralų ir augalinių ekstraktų rinkinys:

Tribulus terrestris (gulsčioji ragužė*), kuris žadina geismą ir puikiai stimuliuoja lytinę funkciją. Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą (kitaip: rūgščių ir šarmų balansą) bei normalią testosterono koncentraciją kraujyje.
Tiaminas padeda palaikyti normalią nervų sistemos ir širdies veiklą.
Pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, o taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų ir dantų būklę bei normalią imuninės sistemos veiklą.
Gulsčioji ragužė tai išskirtinis augalas, kuris jau tūkstančius metų naudojamas kinų ir indų medicinoje. Ypač vertinamas už nepaprastas organizmo stiprinimo galias. Ypatingai svarbus vyrams, nes reguliuoja testosterono išsiskyrimą, stiprina libido ir seksualinius potyrius. Natūralus gulsčiosios ragužės ekstraktas teigiamai veikia visą organizmą.
Testosteronas tai vienas iš svarbiausių vyrų kūno hormonų. Atlieka esminį vaidmenį daugelyje svarbių organizmo funkcijų. Ne tik didina lytinį potraukį, bet taip pat stimuliuoja raumenų augimą ir stiprina kaulus. Esant jo trūkumui mažėja libido, traukiasi raumenų ir kaulų masė, prastėja nuotaika ir gebėjimas susikaupti. Tam, kad būtų užtikrintas organizmui vertingų maistinių medžiagų tiekimas, reikia suprasti jo poreikius. Preparato VITAMINS FOR HIM (vitaminai vyrams) sudėtis buvo tobulinama ilgai ir kruopščiai, todėl ji puikiai tenkina vyrų organizmo vitaminų ir mineralų poreikius. Su VITAMINS FOR HIM vyrai gali džiaugtis puikia organizmo būkle bei mėgautis lytiniu gyvenimu.
Vartokite 2 tabletes per dieną, užgerkite vandeniu. Maisto papildai nėra maisto pakaitalai.

Kiekis: 3x30 plėvele dengtų tablečių
Kodas: 801010

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą