Rytietiški Vaniliniai Kvepalai Moterims FM 436

Paco Rabanne Olympea analogas nebrangūs kvepalai FM 436
Nebrangūs rytietiški gėlių kvepalai PURE 436. Pačioje pradžioje aromatas labai saldus ir stiprus, bet netrukus jis tampa malonus vanilės su druska ir gėlių aromatu. Vasarai jie per sunkūs, na nebent vėsi vasara, o rudeniui ir žiemai patys tie. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos vanilinius Federico Mahora kvepalus? Šių FM kvepalų aromatas panašus į Olympea kvepalų kvapą. Rytietiški FM kvepalai moterims su gėlių nata moterims.

PURE FM 436 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kokosas, lazdyno riešutai, pakalnutė
Širdies (Vidurinė) gaida: apelsino žiedas, rožė
Gilumos (Bazinė) gaida: kašmyro medis, vanilė, gintaras

Kvapas: rytietiški kvepalai.
Charakteris: kerintis, maištingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100436
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeriai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390436
Kaina: 00.41 €        Federico Mahora PURE kvepalai moterims atsiliepimai Pirkti

4 komentarai:

 1. Anonimiškas15:34

  Patiko ši FM naujiena. Nepretenzingas aromatas, saikingai saldus, o kas svarbiausia, kad ne tvankus. Čia puikūs kvepalai moterims, kurios negali nešioti saldžių ir sunkių kvepalų. Kvepalai tinka nepriklausomai ir savimi pasitikinčiai moteriai ar merginai. Užtenka vieno papurškimo ir kvapas laikosi visą dieną, o ant drabužių išlieka keletą dienų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man irgi labai patinka sitie kvepalai👍

  AtsakytiPanaikinti
 3. subtilus kvepalų kvapas14:40

  Labai džiaugiuosi, kad nusipirkau šiuos FM kvepalus, jie yra skanūs ir šiek tiek saldūs, bet labai subtilūs. Kvepalai turi gaivų ir saldų vanilės kvapą, būtent tokį kvapą aš dažniausiai mėgstu. Kvapas buvo stiprus, ne per stiprus, bet pakankamai stiprus, kad įgautų gėlių kvapą, o kvapas išsilaikė geras kelias valandas. Tikrai pirksiu dar ne kartą!

  AtsakytiPanaikinti
 4. tiršta sūdyta vanile21:13

  Meilė iš pirmo atodūsio. Pats gražiausias saldus sūrios vanilės ir pikantiško imbiero kvapas su mandarino šlakeliu ir jazminų dvelksmu, kuris apsuks galvą ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Man šis kvapas labai šiltas, tad nešioju žiemą, kad sušildytų ir apgaubtų savo tiršta sūdyta vanile. Kvapas moterims, kurios palieka savo pėdsaką. Kvepalų aromatas patraukia dėmesį.

  AtsakytiPanaikinti