Saldūs Rytietiški Vaisių Kvepalai FM 413 Jai

Lancome La Vie est Belle analogas populiariausi kvepalai FM 413
PURE 413 kvepalai moterims. Šie kvepalai yra plačiai pripažinti dėl savo saldaus, pudrinio ir moteriško kvapo, kuris skleidžia prabangos jausmą ir šiek tiek flirtuoja. Tai sodrus, šiltas ir jausmingas aromatas, kuris ir kviečia, ir guodžia. Dėl saldžių ir gėlėtų natų jis yra puikus pasirinkimas romantiškoms išvykoms ir ypatingoms progoms.
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu panašūs į La Vie est Belle kvepalų kvapą.  Aromatas įkvepia pasirinkimą gyventi savo gyvenimą ir pripildyti jį grožiu bei harmonija.

PURE FM 413 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: juodieji serbentai, kriaušė.
Širdies (Vidurinė) gaida: vilkdalgis, jazminas, apelsinmedžio žiedas.
Gilumos (Bazinė) gaida: šokoladiniai saldainiai, pačulis, vanilė.

Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100413
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų mėginėliai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390413
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

 1. geriausi visų laikų moteriški kvepalai18:32

  Tai mano mėgstamiausi FM kvepalai. Man patinka saldus šių kvepalų kvapas. Kvepia be galo nuostabiai, seksualiai, išlieka visą dieną. Neperpurkškite, kitaip kvapas bus per stiprus. Puikiai tinka šaltam orui. Sulaukiu komplimentų tiek iš vyrų, tiek iš moterų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Lidija21:43

  Mano skoniui, nuostabiai kvepia. Žinoma, toks ryškus, pastebimas, saldus – tinka ne kiekvienam ir ne kasdien, būtent ypatingoms progoms. Tai tarsi vakarinė suknelė, išskirtinis drabužis, išaustas iš kvapų.
  Šis kvapas pirmą kartą man buvo padovanotas prieš 3 metus. Nedaug šiuolaikinių prabangių kvepalų gali pasigirti tokiu laukiniu populiarumu, kone klasika.

  AtsakytiPanaikinti