Lengvi Gėlių Vaisių Kvepalai Merginoms FM 322

Chance Eau Tendre analogas FM 322 kvepalai už mažą kainą
PURE Royal 322 kvepalai moterimsKvepalai yra lengvi, moteriški ir brandūs, skleidžiantys gaivumo ir ramybės pojūtį. Kvapą galima apibūdinti kaip gyvybingą ir romantišką gėlių ir vaisių puokštę. Subtilus ir lengvas vaisinis kvepalų aromatas sukuria nuostabų laimės jausmą.
Šis kvapas ypač tinka pavasario ir vasaros sezonams. Jo lengva ir erdvi kompozicija puikiai papildo saulėtą ir šiltą orą. Be to, tai puikus pasirinkimas dienos metu, nesvarbu, ar vykstate į darbą, tvarkote reikalus ar mėgaujatės priešpiečiais su draugais.
Kvepalų universalumas leidžia jais mėgautis įvairaus amžiaus ir stiliaus moterims, nes jų švelnus ir ramus kvapas yra labai patrauklus.
Kas įkvėpė sukurti šiuos lengvus, aistringus Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu prilygsta Chance Eou Tendre kvepalų kvapui.

PURE Royal FM 322 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: cidonija, greipfrutas.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, hiacintas.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, baltasis muskusas.

Kvapas: gėlių su vaisių nata.
Charakteris: giedras, aistringas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170322
Kaina: 44.33 €        Pirkti internetu pigu Populiariausi kvepalai moterims

FM Kvepalų mėginėlis pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390322
Kaina: 00.41 €        Pirkti Akcija kvepalams

1 komentaras:

  1. gražūs kvepalai16:59

    Kvepalai gražūs iki negalėjimo: vaisiai ir gėlės tinkamomis proporcijomis, kvepia labai moteriškai. Iš karto pasirodo jauna, nerūpestinga mergina romantiška balta suknele. Aromatas puikiai papildys jo savininkę ir pabrėš jos moteriškumą.
    Mano nuomone, aromatas vasarai, kuris idealiai tinka piknikams parkuose, kvepalai ne per saldūs, ne per gaivūs, bet tuo pačiu motyvuojantys mėgautis gyvenimu bet kurią akimirką.

    AtsakytiPanaikinti