Seksualūs Rytietiški Kvepalai Moterims FM 286

CD Midnight Poison analogas FM 286 kvepalai internetu
PURE Royal 286 kvepalai moterims. Šis kvapas – tai harmoningas rafinuotų natų mišinys, kuriame persipina sodrūs ir svaiginantys aromatai. Sukurtas itin tiksliai, šis kerintis kvapas užfiksuoja vidurnakčio magijos esmę ir įtraukia nepaneigiamo seksualumo kerus. Rytietiškų ir gėlių natų derinys sukuria tobulą saldumo ir rafinuotumo pusiausvyrą.
Kvapo seksualumas ir paslaptingas charakteris puikiai papildo vėsias ir šaltas rudens ir žiemos naktis, sustiprindami šių metų laikų atmosferą. Tačiau tai taip pat gali būti nuostabus kvapas, pavasario ir vasaros vakarais ar naktimis kvapas gali suteikti viliojančio prisilietimo.
Šis aromatas skirtas šiuolaikinei moteriai, kuri dvelkia seksualumu, rafinuotumu ir paslaptingumu.
Kas įkvėpė sukurti šiuos seksualius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu galimai prilygsta Midight Poison kvepalų kvapui. 

PURE Royal FM 286 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė.
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, pačulis.
Gilumos (Bazinė) gaida: ambra, apelsinas.

Kvapas: rytietiški su vaisių nata.
Charakteris: seksualus, rafinuotas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170286
Kaina: 44.33 €       Pirkti internetu pigu Su nuolaida parduodami kvepalai akcija Akcija kvepalams

FM Kvepalų mėginėlis pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390286
Kaina: 00.41 €        Pirkti Pigūs geri FM kvepalai moterims

2 komentarai:

  1. Anonimiškas10:50

    Saldus, užburiantis, aštrokas, bet labai patrauklus aromatas. Man labai patinka šie kvepalai, tarsi man sukurti, o aš su jais jaučiuosi patogiai ir jaukiai. Mano nuomone šie kvepalai puikiai tinka einant į teatrą, muziejų, ar apsilankant išskirtinėje parodoje.

    AtsakytiPanaikinti
  2. šilti kvepalai15:05

    Kvapas šiltas, prašmatnus, nepaisant akivaizdaus pačiulių buvimo. Taigi laikas šiems kvepalams neturi galios, šiandien šie kvepalai vis tiek yra nuostabūs. Pirkau prieš porą metų, man patinka šis šiltas rožių ir pačiulių aromatas, puikiai kvepia šaltyje.

    AtsakytiPanaikinti